AJS


Oferujemy do sprzedaży ramki (podkładki) pod tablice rejestracyjne w dwóch różnych wersjach:

1. Ramka jednoczęściowa – charakteryzuje się jednolitą, zwartą budową (bez możliwości odczepienia listwy). Dzięki zastosowaniu jednoczęściowej konstrukcji ramka jest odporna na pęknięcia. Listwa o szerokości 18 mm pozwala na umieszczenie własnego nadruku reklamowego. Ramki jednoczęściowe AJS posiadają klipsy zabezpieczające, chroniące tablicę rejestracyjną przed niepowołanym wyjęciem bądź wypadnięciem.

ramki pod tablice rejestracyjne
ramki pod tablice rejestracyjne

2. Ramka z listwą – poprzez zastosowanie zdejmowanej listwy zatrzaskowej pozwala na bardzo szybki montaż tablicy rejestracyjnej. Pasek o szerokości 21 mm umożliwia naniesienie własnego nadruku reklamowego. Dzięki tworzywom użytym do produkcji ramek AJS są one odporne na pęknięcia oraz warunki atmosferyczne.

ramki pod tablice rejestracyjne
ramki pod tablice rejestracyjne

Nadruk reklamowy nanoszony jest metodą sitodruku (odporność na ścieranie i warunki atmosferyczne). Projekt wykonywany jest przez grafika współpracującego z naszą firmą. Zamówienia na ramki pod tablice rejestracyjne AJS realizowane są w przeciągu 5-ciu dni roboczych. Ceny podkładek uzależnione są od ilości kolorów zastosowanych w nadruku. Przyjmujemy zamówienia zarówno od klientów detalicznych jak i hurtowych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


O Nas :: Oferta :: Ramki :: Frezowanie CNC :: Lusterka rowerowe :: Kontakt
Projekt i wykonanie: PJ & AW